Wybierz język:

Web Video i Streaming:

Streaming Video i Web-Video to obecnie jedne z najbardziej dynamicznych segmentów rynku internetowego. Web-Anatomy jest pionierem w wykorzystaniu tych technologii – jesteśmy jedną z 3 firm na świecie, które jako pierwsze zaczęły oferować własną technologię video innym podmiotom internetowym.

Zarówno nasza linia produktów Professional FLV Player i jak i jego następca DarkOnyx HTML5-Flash Hybrid Player do dzisiaj są wykorzystywane przez setki tysięcy stron – w tym i te najbardziej znane jak aljazeera.com, complex.tv, machinima.com czy spryciarze.pl.

Nasze oprogramowanie nie tylko zapewnia wyjątkowa prostotę obsługi, ale także samo jest w stanie doradzić jak przygotować materiały video by zapewnić najlepszą możliwą jakość obrazu oraz obsługę wszystkich popularnych systemów operacyjnych i urządzeń mobilnych.

Na bazie właśnie tych doświadczeń powstały pierwsze w Polsce portale kamerkowe m.in. showup.tv czy wytlumacz.pl. Portale te unifikują w sobie nasze autorskie rozwiązania web-video oraz web-sockets zapewniając video i interakcję w czasie rzeczywistym!

Dlaczego my:

  • Doświadczenie - jesteśmy jedną z pierwszych firm na świecie tworzących rozwiązania Web Video
  • Technologia - jesteśmy ekspertami w takich dziedzinach jak HTML5, Adobe Flash i Video Streaming
  • Wydajność - obsługujemy jedne z największych serwisów kamerkowych w Polsce