Wybierz język:

Serwisy Chat Video:

Nasza firma specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych serwisów internetowych typu video-chat. Aktualnie posiadamy w portfolio kilkanaście portali tego typu, w tym te największe, jak m.in: showup.tv, wildshow.tv, livegym.pl, wytlumacz.pl

Wszystkie te serwisy wykorzystują naszą autorską technologię socketową o nazwie Callisto. Jest rewolucyjne i jedyne tego typu rozwiązanie na rynku, które umożliwia tworzenie transmisji video z obsługą nawet dziesiątek-tysięcy użytkowników online.

Wychodząc poza typowe ograniczenia technologii HTTP stworzyliśmy system, który umożliwia komunikację z serwisem w czasie rzeczywistym – zupełnie tak, jak działają popularne komunikatory internetowe typu Skype, Gadu-Gadu. Zapewnia to nie tylko wygodę działania (wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym), ale przede wszystkim wydajność, która jest nieosiągalna dla zwykłych stron opartych jedynie o popularne języki skryptowe jak PHP czy ASP.

Dzięki wieloletniej współpracy m.in. z logicaltrust.net i doświadczeniu naszych specjalistów zapewniamy, iż ekosystemy finansowe i systemy płatnicze stosowane w naszych serwisach są sprawdzone i bezpieczne.

Dlaczego my:

  • Doświadczenie - stworzyliśmy kilkanaście serwisów tego typu dla klientów w Polsce i Europie
  • Technologia - posiadamy własną, unikalną technologię umożliwiającą obsługę setek-tysięcy użytkowników online
  • Bezpieczeństwo - stale współpracujemy m.in z LogicalTrust nad bezpieczeństwem naszych rozwiązań
  • Zapewniamy Support 24h/dobę 7 dni w tygodniu